O mnie

Moje zdjęcie
Dzień dobry! Mam na imię Lila. Budowanie tego miejsca w sieci jest częścią mojego życia; zajmującym hobby; przyjemnością. Znajdziesz tu autorskie fotografie oraz starannie dobrane, wyselekcjonowane treści dotykające tematyki kucharstwa, dziewiarstwa, ekozdrowia. Blog, na którym właśnie spędzasz czas, otwarty jest na ludzi w różnym wieku. Przekonana, że wyobrażeń o życiu są miliony, przedstawiam na jego temat wyłącznie swój – kobiecy punkt widzenia. Wszystko, co tu przeczytasz, obejrzysz, zobaczysz i doświadczysz, będzie opisywało moje działania i styl.

wtorek, 14 marca 2017

sweterek

Z 300 g sprutej Elian Mimi , drutami nr 3 i łatwym wzorem, na prawą stronę.
Wzór:parzysta liczba oczek ,
1 rząd - wszystkie oczka prawe,
2 rząd - 1 oczko prawe, 1 oczko lewe.
Tym wzorem, gdy miałam 16 lat, mama  zrobiła mi wełniany, czerwony sweter. Zawsze go lubiłam, ale jako niedoświadczona użytkowniczka wełen, niefortunnie go uprałam.
Wzór równie dobrze prezentuje się po lewej stronie.
 mistrzowie drugiego planu☺UDOSTĘPNIJ TEN POST

3 komentarze :

  1. Bardzo przyjemny sweterek; podobają mi się te zaokrąglenia.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny wzór sweterka. Trzeba wypróbować. Fajny fason. Chusta świetnie pasuje. Ja ostatnio niefortunnie wyprałam sweter z czarnej Alpaki. Już go nie mam:( Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń


Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza . Mimo, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie , należy wiedzieć, że są one zawsze mile widziane!
Przepraszam, ale komentarze niecenzuralne będą usuwane.
Lila

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.